Hlavné menu

1. DENTÁLNE CENTRUM s.r.o.  je komplex zubných ambulancií a ambulancie dentálnej hygieny, ktorý poskytuje svojim pacientom komplexnú a kvalifikovanú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu na najvyššej úrovni.  Kvalita poskytovanej starostlivosti je evidentná aj z našich zariadení, z útulného prostredia, príjemného, starostlivého a ústretového personálu s citlivým prístupom a účinnými výsledkami liečby.

 

Chceme spoznať Vás, Vaše priania či strach a obavy, máme na Vás čas, sme ochotní Vás vypočuť, poradiť a riešiť s Vami Váš problém. Naším cieľom je spokojný pacient, ktorý je ošetrený promptne, bezbolestne a v čo najmenších počtoch „návštev“ v ambulancii, čo sa nám darí vďaka nášmu profesionálnemu tímu, ktorý sa rád o Vás postará. Aj preto sledujeme  neustále rastúci počet spokojných pacientov. 

 

Pre zvyšovanie úrovne nášho vzdelania sa zúčastňujeme sympózií a seminárov o najnovších poznatkoch a postupoch v stomatológii, ktoré aktívne využívame vo svojej praxi.  Zároveň každoročne modernizujeme vybavenie ambulancie nákupom nových prístrojov, nástrojov a materiálov. Každá ambulancia je vybavená najmodernejšou technológiou zahraničnej výroby, vrátane intraorálneho röntgenového prístroja.

 

Ponúkame možnosť sledovať nález a následný výkon pomocou intraorálnej kamery priamo na monitore zubnej súpravy. Na tomto monitore môžu deti počas ošetrenia sledovať rozprávky. Našimi pacientmi sú všetky vekové kategórie – deti, dorast, dospelí, dôchodcovia.